mauricius

Naše služby

Našim klientom plánujeme dovolenku na mieru podľa individuálnych požiadaviek každého klienta. Poradíme vám s výberom vhodného hotela. Podľa toho či cestujete s deťmi, priateľmi alebo plánujete svadobnú cestu vždy nájdeme najlepší rezort pre vás. Poradíme vám kedy je vhodné obdobie na návštevu konkrétnej destinácie, nájdeme vám najvhodnejšie letecké spojenie a čas odletu ktorý bude vyhovovať vám. Sprostredkujeme požičanie auta a samozrejmosťou je privátny transfer z vášho domova až do vašej cieľovej destinácie.

Dovolenka s deťmi

Deti patria medzi našich najdôležitejších klientov. Na dovolenke s nimi je dôležité, aby rezort v ktorom trávite dovolenku, bol prispôsobený aj najmenším návštevníkom. Asi najväčšou nočnou morou každého rodiča je odlet v skorých ranných hodinách. Preto vám ponúkame výber nielen leteckej spoločnosti ale aj odletového času, ktorý je najvhodnejší pre vás.

Ako rodič očakávate, že hotel bude bezpečný, s množstvom aktivít pre deti každého veku, aby ste si vy mohli v pokoji vychutnať koktail na pláži. V súčasnosti nie sú hotelmi pre deti tie, ktoré poskytujú detskú stoličku v hotelovej reštaurácii alebo detskú postieľku. Hotely, ktoré sú zamerané na rodiny s deťmi všetkých vekových kategórií, dnes už ponúkajú kvalitné služby tak, aby si oddýchli hlavne rodičia.

Už niekoľko rokov patrí medzi najlepšie hotely sveta pre deti hotelová sieť Beaches. Ak chcete navštíviť nezabudnuteľný Turks & Caicos, ktorý sa môže pochváliť jednými z najkrajších pláží a koralových útesov na svete, tak tento rezort je spojením oddychu pre rodičov a obrovského množstva aktivít pre deti a teenagerov. Tento rezort je vlajkovou loďou hotelovej siete a je skutočným rajom pre deti. Nachádza sa tu pirátsky vodný park, detský kútik s postavičkami zo Sesame street, Xbox room, kurzy potápania, surfovania, mixovania hudby s DJom, detské karaoke, detská talentová show, samozrejmosťou je stráženie detí certifikovanými opatrovateľkami. Na výber máte viac ako 10 druhov izieb tak, aby čo najviac vyhovovali vašim požiadavkám.

Ich dva ďalšie hotely venované rodinám sú na Jamajke v časti Negril a Ocho rios.

Obľúbeným rezortom v Mexiku pre rodiny je zo siete Barceló v časti Riviera Maya, ktorý svojou rozlohou pripomína menšie mesto. Je zárukou toho, že nikto sa tu určite nebude nudiť. Vodný svet so šmykľavkami, detské ihrisko, herňa, tenisové kurty, bowling a množstvo vodných aktivít je samozrejmosťou. Okrem toho je priamo v rezorte delfinárium, kde si môžete zaplávať s delfínmi alebo sa prísť pozrieť na ich show, ktorú pre svojich hostí pripravujú každý deň.

Medzi najobľúbenejšie hotely v Dubaji už niekoľko rokov právom patrí Atlantis the Palm. Okrem detského kútika, vonkajšieho detského ihriska, hracej zóny je súčasťou rezortu aj úžasné akvárium a delfinárium. Samozrejmosťou je nádherný vodný park. Na výber máte niekoľko druhov ubytovania podľa vašich požiadaviek.

Maldivy už nie sú iba destinácia pre strávenie svadobnej cesty ale miesto, ktoré stále viac vyhľadávajú rodiny s deťmi. Maldivy majú úžasné počasie takže sú vhodné na dovolenku počas celého roka. Rezort Constance Moofushi ponúka detský bazén, vonkajšie ihrisko, vnútornú hraciu zónu s detským kinom a množstvo kurzov pre deti.

Radi vám poradíme s výberom vhodnej destinácie a hotela pre vašu rodinu. Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky.

Poistenie

Súčasťou našich služieb je sprostredkovanie cestovného poistenia ako je poistenie liečebných nákladov v zahraničí, batožiny či poistenie storna zájazdu.

Transfer

Pre našich klientov zabezpečujeme privátny transfer na letisko rovnako ako transfer z letiska vo zvolenej destinácii až do hotela.

Aktivity a atrakcie

Ak neplánujete celú dovolenku stráviť iba na hotelovej pláži, v tom prípade vám pripravíme balíček fakultatívnych výletov podľa vašich požiadaviek. Plávanie s delfínmi na Jamajke, safari v Afrike alebo výlet na Borobudur na Jáve, to všetko sú možnosti ktoré vám ponúkame. Aktivity vám prispôsobíme podľa toho či cestujete s rodinou alebo vyhľadávate adrenalínové zážitky.