mauricius

Karibik

Karibik to sú palmy nad plážami bieleho piesku a priezračné vody plné korálových útesov. Jedná sa o jedinečnú oblasť, ktorá ponúka nekonečné množstvo možností odpočinku na preslnených plážach a luxus, ktorý láka turistov z celého sveta.

Ak hľadáte typický biely piesok obmývaný priezračným čistým a teplým morom s kokosovými palmami, navštívte nižšie položené koralové ostrovy ako Antigua, Bahamy, Anguilla alebo Turks & Caicos. Biele pláže a rovnako aj dažďové pralesy sú na ostrovoch Jamajka, Portoriko, Kajmanské ostrovy, Dominikánska republika alebo Kuba.

Ak chcete vidieť úchvatné karibské pláže s čiernym alebo šedým pieskom, také miesta nájdete na ostrovoch Svätá Lucia, Grenada, Guadeloupe alebo Martinik.

st-lucia

Svätá Lucia

Svätá Lucia je jedným z najkrajších ostrovov sveta. Malý ostrov v Karibiku je snom každého cestovateľa. Je prekrásnou zmesou žltých i sopečných pláží, krištáľového mora, pestrofarebných útesov a sviežich dažďových pralesov vo vnútrozemí. Svojou polohou ponúka možnosti navštíviť viacero karibských ostrovov, s ktorými susedí.

Kontaktujte nás pre vypracovanie ponuky pre vás.


jamajka

Jamajka

Jamajka to nie sú iba biele pláže, vysoké palmy a tyrkysové more ale aj zurčiace vodopády a savany posiate kaktusmi. Jamajka má nezameniteľnú atmosféru ktorou vás úplne očarí. Vyberte si jeden z rezortov na krásnej pláži Montego Bay alebo Negril a zažite tú pravú atmosféru v reggae štýle.

Kontaktujte nás pre vypracovanie ponuky pre vás.


anquilla

Anguilla

Anguilla je s palmami naklonenými vo vetre a bielymi plážami ideálnymi miestom odpočinku pri knihe alebo šnorchlovaní v tyrkysovom mori. Zálivy Randezvous Bay na juhozápade a Shoal Bay na severozápade ostrova, patria medzi najkrajšie v celom Karibiku. Ak k tomu pridáte úžasnú svetovú kuchyňu je jasné prečo je Anguilla takou obľúbenou destináciou.

Kontaktujte nás pre vypracovanie ponuky pre vás.


barbados

Barbados

Barbados je jedným z najobľúbenejších ostrovov Karibiku. Cestovatelia z celého sveta ho vyhľadávajú pre jeho biely piesok, nádherné pláže a blankytne modré more. Tie ale nie sú jediným dôvodom prečo tento ostrov navštíviť. Barbados je tiež zmesou kultúr, krajinou s lánmi cukrovej trstiny, plantážnymi domami a botanickými záhradami, ktoré ho robia výnimočným.

Kontaktujte nás pre vypracovanie ponuky pre vás.