mauricius

Európa

Ostrovy v Európe každého očaria svojou rôznorodosťou. Každý je jedinečný svojou flórou a faunou, kuchyňou, historickými pamiatkami alebo plážami. Navštívte biele pláže na Sardínii, párty na Ibize, kúpte si korenie na trhu na Kréte, navštívte sopku na Sicílii alebo si len vychutnajte obed v miestnej reštaurácii na Korzike.

mykonos

Mykonos

Mykonos je jedným z najkrajších gréckych ostrovov. Nachádza sa v Egejskom mori, má niekoľko nádherných pláží s jemným zlatistým pieskom, nad ktorými sa týčia typické biele domčeky. Je ostrovom veterných mlynov a rušného nočného života. Na ostrove sa nachádza viacero luxusných rezortov. Mykonos očarí aj najnáročnejších cestovateľov.

Kontaktujte nás pre vypracovanie ponuky pre vás.


kanarske

Kanárske ostrovy

Kanárske ostrovy sú obľúbenou destináciou pre všetky vekové kategórie. Pri teplotách, ktoré v zime neklesnú pod 18° C a v lete pod 24° C je ideálnou destináciou počas celého roka. Ostrovy ponúkajú zlaté pláže na východných ostrovoch alebo sopečné na západných. Kanárske ostrovy to nie sú iba pláže a široké možnosti vodných športov ako surfing, windsurfing a kiteboarding ale aj vodné a tematické parky a zoologické záhrady pre najmenších.

Kontaktujte nás pre vypracovanie ponuky pre vás.


sardinia

Sardínia

Sardínia sa právom nazýva Karbik Stredomoria. Jej biely piesok na plážach je takmer nerozoznateľný od toho karibského. Samozrejmosťou je vynikajúca talianska kuchyňa. Navštívte Porto Cervo, ktoré vás ohromí nielen prekrásnym prístavom ale aj luxusnými obchodíkmi, reštauráciami, kaviarňami a nočným životom. Ak chcete navštíviť reštauráciu s michelinskou hviezdou tak jedna taká je práve tu.

Kontaktujte nás pre vypracovanie ponuky pre vás.


korfu

Korfu

Korfu je nazývaný aj vždy zelený ostrov s vôňou oleandrov a levandule. Nachádzajú sa tu prekrásne mestečká s množstvom historických pamiatok, tavern a obchodíkov s lokálnymi výrobkami. More, ktoré ho obmýva je priezračné, tiché a teplé. Nádherné niekoľkokilometrové pláže sú lákadlom pre všetky vekové kategórie.

Kontaktujte nás pre vypracovanie ponuky pre vás.