mauricius

Ázia

Ázia je očarujúca najmä svojou históriou a unikátnymi pamiatkami ako Veľký čínsky múr, chrámy Angkor vat či menej známe zázraky v Nepále. Fantastická kuchyňa ako indické kari, Vietnamská polievka alebo slávne thajské Pad Thai sú populárne po celom svete a tiež ďalším z dôvodov prečo túto časť sveta navštíviť.

bali

Bali

Bali vás okúzli všetkým. Unikátnou krásou svojej krajiny, milými ľuďmi, azúrovým morom, vždy zelenými ryžovými poliami a hinduistickými chrámami v mori. Chcete byť súčasťou rušného Bali kde nájdete reštaurácie, kaviarne, známe rýchle občerstvenie neskoro do noci? Potom navštívte časť Kuta. Alebo vás láka menej rušná časť Nusa Dua s luxusnými rezortmi? Bez ohľadu na to, kam sa vyberiete, na Bali sa budete chcieť určite vrátiť.

Kontaktujte nás pre vypracovanie ponuky pre vás.


thajsko

Thajsko

Thajsko je obľúbená destinácia cestovateľov najmä pre jeho rôznorodosť. Budhistické chrámy v centre veľkomesta, úžasné pouličné jedlo, ktoré nájdete takmer na každom rohu, biele piesočnaté pláže, teplé more, osamelé zátoky, pokoj v hotelových rezortoch alebo ruch mesta to všetko nájdete práve tam. Každý ostrov má svoju typickú atmosféru a ponúka jedinečné zážitky. Urobte si cestu okolo kolosálnych nákupných komplexov v Bangkoku, ponorte sa do oceánu, ktorý obmýva Phuket alebo navštívte slony v Chiang Mai.

Kontaktujte nás pre vypracovanie ponuky pre vás.


maldivy

Maldivy

Maldivy to sú ohromujúce pláže s bielym pieskom a úžasným podmorským svetom s pestrofarebnými rybami, koralovými stenami a podmorskými jaskyňami. Malé alebo väčšie ostrovy, na ktorých sa nachádzajú privátne rezorty sú rajom na zemi. Každý ostrov je jedinečný a ponúka ubytovanie a služby pre všetky vekové kategórie.

Kontaktujte nás pre vypracovanie ponuky pre vás.